Haier Yetkili Servisi

Haier klima yetkili servisi olarak Haier marka klimalarınızın bakım, onarım ve tamiri işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Sektörde 20 yılı aşkın deneyimi olan firmamızın konusunda eğitimli uzman teknik servis elamanları ile Haier klimalarınız için servis ve yedek parça hizmetlerimizden yararlabilmeniz için bir telefon yeterlidir.

Haier Servisi Telefon :

Haier Klima Arıza Servisi
Ev, ofis, mağaza ,dükkan gibi mekanlarda kullanılan en popüler klima markalarının Teknik servis hizmetlerini sunmaktayız. Tüm marka ve modeller için İstanbul klima arıza servisi hizmetleri;

haier klima servisi

7/24 Teknik Hizmet

Chiller , VRF yada VRV sistemlerin sizin için öneminin farkındayız, Zaman sizin için çok önemli. Arızalarınıza ne kadar hızlı müdahale edersek siz o kadar mutlu olursunuz…

Parçada Garanti

Klima Cihazlarınız için gereken parçaları 1 yıl garantili olarak değiştirilir. Mekanik yada elektronik parçalarda kaliteden taviz vermeyiz.

Konusunda Uzman Ekip

Teknik kadromuz hizmet verdiğimiz markaların arızaları konusunda sürekli eğitime tabidirler.Teknolojiyi ve yeni modelleri takip ederek en iyi hizmeti vermek öncelikli prensibimizdir.

Sabit Fiyat Politikası

Cihazların arızası hakkında müşterilerimize detaylı bilgi verdikten sonra tamir süresini ve ücretini belirtiriz. Verilen fiyatlandırma asla değişmez.

Klimalarımızın ısıtma ve soğutma performansını dış hava sıcaklığı etkiler. Dış hava sıcaklığı arttıkça soğutma kapasitesi düşer. Dış hava sıcaklığı azaldıkça ısıtma kapasitesi düşer.

 • Fiş ve sigortaları kontrol edelim.
 • Kış konumunda iken cihazımız, klima model ve markasına göre 3 ila 7 dakika sonra devreye girer bu bir arıza değildir.
 • Kumanda üzerinde bulunan mode tuşundan cool (soğuk) konumunda olup olmadığına bakalım. Başka bir konumda ise cool moduna alalım ve dereceyi düşürelim.
 • Filtrelerimizi kontrol edelim, kirli ise yıkayıp takalım.
 • Kışın nasıl ki odamız soğumasın diye kapımızı, penceremizi sıkıca kapatıyorsak yazında aynı şekilde kapılarımızı pencerelerimizi kapatalım, güneş gören pencerelerimizi perdeyle kapatalım, camlarımıza filim çektirelim.

Kumandamızın pillerini kontrol edelim. Kumandalar pilleri azaldığı zaman, kumanda etmezler, göstergesi çalışması kumandanın çalışabileceği anlamına gelmez. Pilleri değiştirelim, buna rağmen kumanda çalışmaz ise, klimamızın ön panelinde bulunan düğmeden manuel olarak çalıştırabiliriz.

 • Klimanız yeni takıldı ve su akıtıyorsa muhtemel bir montaj hatasındandır. (İç ünite)
 • Drenaj hortumu tıkalı olabilir. Mümkünse kontrol edelim.
 • (Dış ünite) Klima dış üniteleri kış konumunda su akıtır bu bir klima arıza değildir.
 • Klima kapatıldıktan sonra içinden lıkırtı, tıslama veya başka bir ses geliyorsa bu 1 dakika sonra kesilir bu bir arıza değildir, klima içerisinde dolaşan gazdan kaynaklanıyor.
 • İç ünite bakımsızlıktan dolayı içindeki fan balans yapar ve titreşime neden olur.
 • İç ünite düzgün monte edilmemiştir.
 • Isıtma konumunda iken çat, pat diye çıkan sesler, iç ünite plastiğinin genleşmesinden kaynaklıdır,klima arıza değildir.

Kışın yukarıda da belirtiğimiz gibi cihazımızı kış konumunda (heat) çalıştırdığımız zaman 3 ila 7 dakika sonra cihazımız üflemeye başlar, arıza değildir.
Kış konumunda, klimamız hava şartlarına bağlı olarak ısıtma işlemini ara sıra durdururlar, bu esnada cihazımız defroz işlemi yani, dış ünitedeki buzlanmayı çözer, 4 ila 7 dakika sürer,bu bir klima arıza değildir.